Нардеп звинуватив Порошенка у підготовці фальсифікації виборів

11 Січня 2019, 15:23
Порошенко

Народний депутат України, заступник голови комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій заявив, що Президент України Петро Порошенко приступив до підготовки масової фальсифікації майбутніх виборів глави української держави.

За словами Віталія Купрія, представники «Блоку Петра Порошенка» почали активно задіяти агітаторів. Останні зобов’язані шукати людей, які готові продати свій голос на користь Петра Порошенко. Ціна одного голосу становить одну тисячу гривень. Агітатори, в свою чергу, отримають по 250 гривень за кожного «завербованого» українця. Віталій Купрій зазначив, що в процесі фальсифікації Петро Порошенко буде повсюдно використовувати адміністративний ресурс. Мова йде, наприклад, про мерів таких великих українських міст, як Київ чи Одеса. Крім того, Петро Порошенко залучить до участі у виборчому процесі голів обласних і районних державних адміністрацій.

У свою чергу, Віталій Купрій пообіцяв нагороду в розмірі 10 тисяч гривень всім, хто повідомить йому про факти порушення виборчого законодавства з наданням відповідних доказів. До того ж, народний депутат України планує незабаром заявити в поліцію про вже відомі факти фальсифікації.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?