Нардеп з Тернопільщини використовував субвенції для власної агітації

1 Серпня 2019, 9:17
Барна

Спостерігачі Громадянської мережі «Опора» зафіксували 2 724 випадки піару на бюджетних ресурсах з боку діючих депутатів, які були обрані на мажоритарних округах.

До ТОП-10 цього антирейтингу потрапив мажоритарник з Тернопільщини, скандальний нардеп Олег Барна з Європейської Солідарності. За даними експертів «Опори», він 100(!) разів використовував бюджетні ресурси у власних медійних та агітаційних цілях. За цим показником він поділив третє місце з іншим нардепом Сергієм Рудиком (Черкаська область). Але, якщо колега тернопільського нардепа піар переформатував у мандат і на наступну каденцію (переміг по 198-у окрузі), то Олег Барна, який балотувався по виборчому округу №167, що на Тернопільщині, посів у підсумку 5 місце в окрузі. А перемогу на цьому окрузі здобув представник партії «Слуга народу» Володимир Гевко.

До слова, лідер антирейтингу ГМ «Опора» – Ігор Гузь (Волинська область), експерти в якого зафіксували аж 179 випадків піару за державні кошти, теж святкував перемогу по 19-му виборчому окрузі.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)