Надал вирішив добити свого головного опонента

6 Липня 2017, 10:06
надал

Вже ні для кого з мешканців Тернополя не є секретом, що діючий міський голова Сергій Надал бачить в особі поки ще міського депутата Івана Сороколіта конкурента на наступних мерських виборах, а тому докладає усіх зусиль, щоб його знищити.

Після того, як Сороколіт і ще кілька його однопартійців «посміли» не проголосувати за зміни до Генерального плану Тернополя (узаконення оборудок команди Надала за дві каденції), «свободівський» мер через партійне керівництво ВО «Свобода» позбавив Сороколіта партійного квитка. Далі, через ручних «свободівців» ініціював відкликання в нього депутатського мандату (зараз справа перебуває на розгляді міського тервиборчому). Згодом Надал під надуманим проводом звільнив Сороколіта з посади директора КП «Тернопіль Інтеравіа», котре останніми роками було у числі кращих комунальних підприємств міста і до нього та його керівника не було ніколи питань, більше того, його ставили іншим у приклад.

І ось маємо черговий приклад наступу Надала на Сороколіта. Вчора, 5 липня, за розпорядженням мера була створена комісії з метою проведення в КП «Тернопіль Інтеравіа» інвентаризації основних засобів, матеріальних цінностей, фінансових, установчих та інших документів. До 14 липня її керівництво має проінформувати міського голову про результати проведення інвентаризації. Не помилившись, можна наперед визначити, якими будуть висновки комісії – аж ніяк не на користь Івана Сороколіта.

Також не важко спрогнозувати, що наступним кроком Сергія Надала стане позбавлення Сороколіта посади голови депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. Кроки в цьому напрямку вже робилися, однак вони поки успіху не принесли. Хоча, позбавивши Сороколіта мандата, питання з комісією може вирішитися само собою.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?