Надал ліквідував ще одних опозиціонерів?

6 Лютого 2018, 16:11
грицишин

На знак протесту проти узаконення забудови Тернопільського ставу фракція «Самопоміч» перервала роботу сесії Тернопільської міської ради. За словами голови фракції Андрія Грицишина, причиною такого рішення є категорична незгода із рішенням міської влади щодо узаконення незаконної забудови на набережній Тернопільського ставу.

– На сесії ми донесли до депутатів з інших фракцій аргументи незаконності забудови набережної ставу. Набережна належить мешканцям міста, а не «обраним». Однак ми побачили, що в цьому питанні перемагає сила кулуарних домовленостей, а не справедливість. Тому, щоб привернути увагу громадськості до проблеми забудови Тернопільського ставу фракція «Самопоміч» повним складом покинула засідання сесії, – заявив Андрій Грицишин

Проблема забудови набережної озера з боку Кутківців тягнеться ще з далекого 2006 року, коли депутати 4-го скликання міськради надали в оренду підприємцю у парковій зоні 0,406 га землі. Згідно з документами, йшлося про реконструкцію власних приміщень у «човникову станцію». Однак на ділянці площею майже півгектара виросли елітні котеджі, – розповів депутат міськради від «Самопоміч» Андрій Шкула.

Питання вже неодноразово піднімалося у ЗМІ. Попри очевидне порушення законодавства та критику громадськості, підприємці протягом десяти років забудували набережну котеджами і заднім числом зібрали частину необхідних документів. Апогеєм стало засідання сесії міської ради, яка узаконила незаконне будівництво.

Про те, що робиться на набережній тернопільського ставу, знає чи не кожен тернополянин. Чому лише зараз це питання підняла на поверхню фракція «Самопомочі», не зрозуміло. Адже вона тривалий час знаходиться в міській раді і називає себе найбільшою опозиційною фракцією у міськраді. Очевидно, ця політсила, а точніше її тернопільський очільник грає свою гру.

Нагадаємо, Андрій Грицишин є місцевим бізнесменом, одним з головних у Тернополі гравців рекламного ринку. Грицишин засвітився в проекті «Вуличне радіо» та є керівником рекламно-продюсерського агентства «ПрофіАРТ». Техніка «Вуличного радіо» знаходиться на комунальних зупинках громадського транспорту, а «ПрофіАРТ» виставляє багато рекламних площ на тих же зупинках та на комунальній землі в найбільш привабливих місцях обласного центру. Зрозуміло, що без «одобрямсу» міського голови жодна із цих структур на комунальних об’єктах не працювала би.

І ще. Наприкінці 2013 року на презентації оновленого телеканалу ІНТБ Андрія Грицишина представили як продюсера каналу. Туди він потрапив за квотою Сергія Надала. Відтоді канал став рупором мера Тернополя. Також у розпорядженні Грицишина є дуже лояльний до міської влади – як до останніх місцевих виборів, так і після – інформаційний портал «Сайт міста Тернополя 0352».

Варто також повідомити, про ще вже повідомляв своїх читачів «Репортер», вже після отримання мандату депутата Тернопільської міської ради Андрій Грицишин придбав представницький позашляховик «Лексус».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?