Надал дозволив ресторанам Заставного працювати вночі

28 Грудня 2017, 13:01
pic_1_l

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради на чолі з міським головою  Сергієм Надалом погодив нічний режим роботи п’ятьом закладам громадського харчування. Серед них – два, які належать до сфери інтересів родини екс-мера Тернополя, а нині народного депутата з фракції «Народний фронт» Романа Заставного.

Нічний режим роботи до 04.00 год. терміном на один рік погоджено для ресторану «Файне місто» і до 02.00 год. – бару «Клуб «Файного міста». Обидва знаходяться у самому центрі Тернополя на бульвар Тараса Шевченка, 23.

Також у нічному режимі відтепер працюють: ресторан «Амстердам» на вул. А. Манастирського, 50, бар «Гастро-паб Натура» на вул. Митрополита Шептицького, 11 та кафетерій на вул. Тролейбусна, 8а. Останні три можуть приймати і обслуговувати клієнтів до другої години ночі. Що цікаво, виконком також надав право працювати вночі (до 04.00 год.) і… сауні «Мак» (бульвар С.Петлюри, 4).

Нагадаємо, що родині Заставних належить кілька закладів харчування у центрі Тернополя. Серед них «Файне місто», «Клуб «Файного міста», «Пасаж Адлера, 13», «Як Амор» тощо.

До слова, нещодавно у пабі «Файне місто» побував критик Микола Тищенко, який не дав колективу відзнаку.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?