На Тернопільщини голова партії Гриценка подав у відставку

6 Серпня 2019, 9:35
Ландяк-Гриценко

Десять років партію «Громадянська позиція» на Тернопільщини очолював місцевий підприємець та громадсько-політичний діяч Петро Ландяк. Однак після того, як стало відомо, що він вкотре не потрапив до парламенту, пан Петро прийняв рішення скласти з себе повноваження голови обласного осередку партії Анатолія Гриценка.

Це сталося під час звітно-виборчої конференції обласної організації партії «Громадянська позиція», на якій була прийнята відставка Петра Ландяка.

– В житті в усьому є початок і є кінець. Я десять років очолював обласну організацію, з самих перших днів її заснування. Завжди старався працювати чесно і відповідально, але настає момент, коли треба відійти. При цьому залишаюсь членом партії. На конференції мене обрали членом Ради обласної організації. Дякую всім, хто мене підтримував за весь час мого керівництва партійним осередком області. Тепер планую більше часу приділити громадській роботі, яка є не менш важливою і потрібною. Осторонь суспільного життя ставати не можу, так мене виховали. Надіюсь в громадській роботі бути корисним. Вірю, що нам спільно вдасться розбудовувати громадянське суспільство, адже якраз воно є запорукою кращого життя українців, – прокоментував своє рішення Петро Дмитрович.

Нагадаємо, Петро Ландяк двічі був у списку «Громадянської партії» на парламентських виборах. У 2014 році – під шостим номером, а в 2019-му – під сьомим. У загальному по країні на нещодавніх дочасних виборах до Верховної Ради України партія Гриценка набрала всього 1,04 відсотка довіри українців і опинилася серед усіх політсил лише на 12 місці. На Тернопільщині її показники не набагато, однак трішки кращі – 2,39%.

Ще двічі Ланядк пробував стати нардепом від партії «Батьківщина” (№169 у списку) в 2012 році та Республіканської християнської партії в 1998 році, але і ці спроби були безуспішними. 

Варто нагадати, що тернополян Петро Ландяк, за словами лідера партії Анатолія Гриценка, був одним з її фінансових донорів. На сьогодні пан Петро залишається головою фракції «Громадянської позиції» в Тернопільській міській раді. 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)