На Тернопільщині ТВК не зареєстрували майже півтора десятка кандидатів

10 Жовтня 2017, 19:16
вибори

Як повідомляє Громадська мережа ОПОРА, територіальні виборчі комісії Тернопільської області відмовили в реєстрації чотирнадцяти кандидатам у депутати: Зборівська міська виборча комісія не зареєструвала дев’ять кандидатів у депутати, Лановецька міська виборча комісія – трьох висуванців, а Хоростківська міська вборча комісія – двох.

За інформацією секретаря Зборівської міької виборчої комісії Світлани Перегінець, виборча комісія не зареєструвала кандидатами у депутати дев’ять осіб, які були включені у виборчі списки семи місцевих організацій партій. За рішенням комісії було відмовлено у реєстрації двом кандидатам у депутати Зборівської районної організації Аграрної партії України та двом висуванцям Зборівської райононї організації політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі». Також не зареєстровані по одному кандидату у депутати, висунуті місцевими організаціями партій: «Громада і Закон», Народний Рух України, «Громадсько-полічний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», «Патріот» та ВО «Свобода».

Секретар Лановецької міської виборчої комісії Валентина Матвійчук, повідомила, що відповідна ТВК не зареєструвала двох висуванців від місцевої організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та одного – від місцевої організації політичної партії «Громадянська позиція».

На сторінці у соціальній мережі Facebook Хоростківська міська виборча комісія опублікувала Постанови №14 та №15, в яких зазначається, що комісія відмовила у реєстрації двом висуванцям від місцевої організації політичної партії ВО «Батьківщина».

 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?