На Тернопільщині передвиборчий штаб Гриценка очолив місцевий бізнесмен

13 Вересня 2018, 11:09
landjak

Петра Ландяка призначено відповідальною особою з проведення підготовчої роботи з формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах Президента у 2019 році. Таке розпорядження підписав 11 вересня голова Центрального виконавчого комітету політичної партії «Громадянська позиція» Микола Нещадим.

Петро Ландяк буде відповідати за організацію виборчої кампанії, формувати та організовувати роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії.

У партії «Громадянська позиція» Петро Ландяк від початку її заснування. Є головою обласного осередку і як свого часу розповів Анатолій Гриценко, Ландяк – один з головних її спонсорів. І не випадково, адже є відомим тернопільським бізнесменом, власником кількох великих продуктових маркетів (ТОВ «Продлюкс плюс»). Коли йому вигідно, згадує проти те, що є головою правління Тернопільської міської громадської організації «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг».

Петро Ландяк давно відомий у коридорах влади. Ще у 1998 вперше був обраний депутатом Тернопільської міської ради, працював в депутатській комісії з питань бюджету. У 2002 році повторно обраний депутатом. Тоді очолив комісію з питань економіки. Втретє обраний до міської ради в 2010 році. Тоді, підтримавши «свободівського» мера Сергія Надала, отримав посаду першого заступника міського голови. Але робота на цій посаді через конфлікт з мером була нетривалою.  Той період у біографії Ландяка запам’ятався тим, що він відмовився ввійти до складу виконавчого  комітету (посада зобов’язувала), щоб не втратити депутатського мандату. У 2015 році Ландяк став депутатом міської ради Тернополя вчетверте, нині працює в комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності. Він і фракція «Громадської позиції» у міськраді хоча й декларує, що перебуває в опозиції, однак свої питання Ландяк справно вирішує. А  коли потрібно, Сергій Надал може завжди обпертися на цього бізнесмена-політика.

Нагадаємо, вибори Президента України мають відбутися у березні 2019 року.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?