На Тернопільщині двічі нардеп остаточно програв вибори представнику Зеленського

6 Серпня 2019, 19:45
Головко-Василів

Феміда швидко позеленіла: Львівський апеляційний суд відхилив всі наявні скарги та порушення і відмовився задовольнити позов. Про це повідомив позивач, «свободівець» Михайло Головко, котрий програв вибори на 164-му окрузі з центром у Збаражі (Тернопільська область).

Нагадаємо, Головко програв своєму конкуренту – представнику президентської політсили «Слуга народу» Ігорю Василіву всього 413 голосів. 

– Цим вчинком влада лише показала свою слабкість, але розумію чого ж вони так бояться. Для прикладу, назву лише дільницю у Чорному лісі Збаразького району, де понад 50 голосів відданих за мене виявилися просто недійсними! А скільки ще таких дільниць по окрузі? При розриві у 413 голосів це має велике значення!, – заявив «свободівець».

Попри судове рішення Михайло Головко подякував своїм виборцям за підтримку та розповів, як він багато трудився на благо виборців округ, де він був нардепом двох попередніх скликань. 

– Життя на виборах не закінчується, а тому ще раз дякую всім виборцям за підтримку. За ці роки, спільними зусиллями, нам вдалося зробити чимало хороших справ. Як депутат – відвідував всі засідання ради та комітету, не кнопкодавив, ініціював сотні законопроектів та тисячі звернень від своїх виборців. Попри намагання влади ми не дали ліквідувати жодної лікарні чи школи в окрузі, але робити ще багато. Я та вся наша «свободівська» команда будемо продовжувати роботу на благо громади та захищати наявні здобутки, – запевнив пан Головко.

Що ж до переможця виборів на 164-му окрузі, то Ігор Василів свого часу, як громадський активіст, активно критикував діючу виборчу систему, зокрема, мажоритарку та виступав за відкриті списки політичних партій. Але, водночас, це не завадило йому піти в народні депутати і перемогти на виборчих перегонах.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)