На «свободівського» мера Івано-Франківська склали два протоколи за корупційні правопорушення

10 Жовтня 2018, 12:29
Марцинків

Мер Івано-Франківська, «свободівець» Руслана Марцінків у минулому році щомісяця заробляв не менше 34 тисяч гривень. У загальному за рік його заробітна плата склала 408 163,80 грн.

Руслан Марцінків із сім’єю мешкає у власній квартирі в Івано-Франківську, площею у 102,3 кв. м. Її він придбав ще у жовтні 2009 року за 101 тис. грн. Іншої нерухомості у міського голови немає.

Родина декларанта (дружина та син) у 2017 році заробила 79 461 гривню.

В минулому році очільник Івано-Франківська сплатив кредитів на суму 111 837 грн. і 310 гривень як відсоток за позику.

Але найбільше перипетій пов’язано з його автомобілем. Руслан Марцінків таки задекларував свій “легендарний автомобіль” SKODA  OCTAVIA», через який минулого року йому був виписаний протокол про корупційне правопорушення.

Як з’ясувалось, мер порушив закон «Про запобігання корупції» щодо неповідомлення НАЗК про суттєву зміну майнового стану, як того вимагає закон. Міський голова придбав автомобіль «SKODA OCTAVIA» 2016 року випуску за 468 742 гривень, але «забув» внести його в е-декларацію. За повідомленням самого Марцінківа, покупку здійснено за кошти, які отримані як кредит у ПАТ «Кредо-банк», а також від продажу автомобіля «Daewoo Lanos» (ЗАЗ TF 6940, 2011 року випуску) за 4 тисячі доларів.

Але на цьому проблеми «свободівського» мера Івано-Франківська не скінчилися. Управління захисту економіки склало на нього ще один протокол про корупційне діяння. А все через те, що міські депутати голосували за виділення коштів переможцям міні-грантів, серед яких є ГО, де засновником значився теперішній очільник міста. Тоді перемогли ГО «Центр розвитку міста» та ГО «Родина», які отримали 30 тисяч гривень на друк дисків про Івана Франка.

До слова, за даними сайту youcontrol, в засновниках і керівниках ГО «Центр розвитку міста» по сьогодні значиться дружина Руслана Марцінківа – Оксана Марцінків.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)