На сесії облради готувались до провокацій

6 Липня 2017, 11:43
????????????????????????????????????

Безпрецедентні заходи безпеки вжили правоохоронці під час сесії Тернопільської облради. Десятки правоохоронців, собаки та металошукачі – так поліція намагалася попередити можливі провокації.

З чим пов’язані посилені заходи безпеки пояснив, начальник ГУ Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол. Як повідомив правоохоронець, підконтрольному йому відомству стало відомо, що на сесію мають намір прийти представники націоналістичних сил. При чому, не тільки з Тернопільської області. Вони вимагали у депутатів прийняти звернення до вищих державних органів, яке включає кілька пунктів. Зокрема, визнання Росії агресором, вжиття невідкладних заходів по захисту національних інтересів держави та соціальних прав громадян тощо.

За словами Богомола, правоохоронцям стало відомо, що для дискримінації націоналістичних сил невідомі планували внести у стіни обласної ради вибухонебезпечні речовини.

Аби попередити провокації, для охорони громадського порядку було залучено майже сім десятків правоохоронців з різних структурних підрозділів.

Загалом сесія облради пройшла без інцидентів. Звернення націоналістичних організації, якими курували представники «Свободи», депутати прийняли з першого разу.

Варто нагадати, що під час прийняття такого звернення депутатами Львівської облради відбулися сутички. У приміщення ради увірвалася сотня молодиків-представників націоналістичного угруповання у футболках «Сокіл», «Національний корпус». Вони кидали димові шашки та вигукували націоналістичні гасла. В наслідок сутичок до лікарів звернулися 11 постраждалих.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?