На сайті Тернопільської адміністрації піарять колишнього губернатора та кандидата в депутати

11 Липня 2019, 12:03
ТОДА - Барна

Те, що сайти обласної та районних державних адміністрацій в Тернопільській області напередодні президентських виборів масово публікували агітаційні матеріали Порошенка, не дуже дивувало.

Такий стиль роботи кожної влади, яка відходить. Але інформування на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації про передвиборчі кроки одного із кандидатів в депутати, навіть якщо мова йде про звільненого колишнього очільника ОДА, це вже явно перебір.

Мова йде про екс-голову Тернопільської ОДА Степана Степановича Барну. Чому він, а не виконувач обов’язків голови адміністрації, чи його заступники супроводжували Першого віце-прем’єра України Степана Кубіва на проблемному об’єкту – Гаївському мості? По факту, прес-служба ТОДА оперативно відрапортувала, хто ж працював на об’єкті, не забувши сказати і про свого колишнього боса. 

– Можна було б показати поважному гостю з Києва не тільки Гаївський міст і довгобуд обласної бібліотеки, але й нелегальні заправки, які розпочали працювати в області за каденції Степана Барни та не сплачують жодних податків і не мають жодних дозвільних документів. Дві з них знаходяться в п’яти хвилинах їзди як від моста, так і від бібліотеки, – зауважив колишній нардеп Володимир Бойко.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)