На одному з округів Закарпаття балотується одразу четверо осіб з ідентичним прізвищем

11 Липня 2019, 15:28
paper chain figures puppet on a string marionette manipulated by bossy manipulator obay orders

Технологію кандидатів-клонів виборчі штаби використовують давно, ретельно підбираючи повного двійника за прізвищем та ініціалами до кандидата-суперника.

Мета клона – відволікти увагу виборця безпосередньо в день голосування, стимулювати людину зробити помилку, проставивши позначку не в потрібну клітинку. Найкраще за цією технологією попрацювали на Закарпатті, де в одному з округів відразу чотири кандидати з однаковими прізвищами розпочинають виборчий бюлетень.

Мова йде до виборчий округ № 68 з центром в місті Ужгороді. Місцеві жителі знайомі хіба що з депутатом Закарпатської облради Андрієм Євстаховичем Андріївом, який хоча б живе в Ужгороді. Конкуренцію йому складуть тезки – два машиністи та пенсіонер. Андрєєв Ігор Геннадійович (1967 р.н.) – народився у Камчатській області та працює машиністом земснаряду в ТОВ “Миколаївський глиноземний завод” і проживає в місті Суми.

Його колега Андріїв Андрій Григорович (1970 р.н.) – також машиніст , який працює на насосній станції закладу оздоровлення та відпочинку “Лімниця” (Івано-Франківськ), а проживає в селі Підмихайля Калуського району Івано-Франківської області. Також бажає представляти інтереси закарпатців 68-го виборчого округу в парламенті мукачівський пенсіонер Андріїв Іван Михайлович (1975 р.н.), котрий народився в селі Пнів Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)