На Львівщині перерахують голоси, де переміг представник Порошенка

5 Серпня 2019, 11:09
Бондар

Львівський апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції щодо перерахунку голосів на шести дільницях в окрузі №119. Про це повідомив народний депутат Микола Княжицький на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук».

За інформацією Княжицького, Львівський апеляційний суд 1 серпня підтримав скаргу кандидата у народні депутати від «Слуги народу» Ореста Кавицького та самовисуванця Віталія Кравчука в окрузі №119 про перерахунок голосів на дільницях у Бродах. При цьому суд не вказав, які саме голоси потрібно перераховувати, і тому, як заявив Княжицький, «визнання ЦВК усіх виборів під загрозою».

Діючий нардеп зазначив, що округ № 119 на Львівщині – єдиний в Україні, де судом прийнято рішення про перерахунок голосів без жодних зафіксованих порушень у день голосування.

Нагадаємо, згідно з даних Центрвиборчкому, в окрузі №119 перемагає кандидат у народні депутати від партії «Європейська солідарність» Михайло Бондар. Він набрав 12 790 голосів (15,57%), а кандидат від партії «Слуга народу» Кавецький – 12 650 (15,39%). Однак Кавецький не визнав поразку і разом із Кравчуком подав позов до суду. І, спершу, 28 липня, судді Львівського окружного суду ухвалили рішення про те, що ОВК має здійснити перерахунок голосів на шести дільницях у 119 окрузі, і ось тепер це рішення підтримала апеляційна інстанція

Партія Петра порошенка «Європейська солідарність» висловила обурення спробою позбавити депутатського мандату героя АТО Михайла Бондаря на користь представника діючого президента.

– Рішення Львівського адміністративного суду про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі – це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука. Опонент Михайла Бондаря Орест Кавецький є членом родини партнерів Медведчука і балотувався до Верховної Ради від партії «Слуга народу», – йдеться в  заяві «Європейської солідарності».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)