На Хмельниччині керівники місцевих ГО та раніше засуджені вибивали у підприємців гроші

11 Квітня 2019, 17:04
n_5949_32858765

Співробітники Служби безпеки України, у межах боротьби з організованою злочинністю, блокували діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на вимаганні грошей у громадян.

Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входили мешканці регіону, у тому числі раніше судимі за скоєння тяжких злочинів. Крім того до складу угруповання входив керівник однієї з районних громадських організацій.

Зловмисники «вибивали» неіснуючі борги у місцевих жителів, створюючи штучні конфліктні ситуації та погрожуючи фізичним насильством. Співробітники СБУ задокументували факт вимагання рекетирами від жителя одного з районів п’ятдесяти чотирьох тисяч гривень.

Правоохоронці затримали організатора угруповання на одній з вулиць обласного центру під час одержання обумовленої суми.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності інших учасників угруповання.

Автор:
https://ssu.gov.ua

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Гр. Мариупольский

    11/04/2019

    Знаете, всюду столько обчественных типа организаций, хоть с обратной стороны их сибе съедай! но старая кагибешная привычка усё засикречивать опять рожки высунула. Зачем обгаживать всю обчественность из-за какого-то одного прохвоста? Или всё сообчение - брехня на всю страну?

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)