На Хмельниччині головний дорожник судитиметься з губернатором

10 Квітня 2019, 9:42
Лозовий і Матус

Колишній директор державного підприємства “Служба місцевих автодоріг” Сергій Матус подав судовий позов на Хмельницьку облдержадміністрацію. Предметом позову є визнання протиправними та скасування розпорядження голови ХОДА про звільнення з посади Матуса та поновлення його на посаді і стягнення заробітної плати. Про це свідчать дані сайту «Судова влада України».

Справу розглядатиме Хмельницький міськрайонний суд. Головуючим суддею обрано Оксану Козак.

Нагадаємо, 4 грудня 2017 року розпорядження голови Хмельницької ОДА було створено ДП «Служба місцевих доріг». Сергія Матуса призначено керівником нової дорожньої структури. Підприємство здійснює функції замовника і технічного нагляду (при потребі – з економічним супроводом) з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – усього 5 087 км. У 2018 році Хмельницька область стала першою серед інших регіонів України, яка повністю використала кошти дорожнього фонду на ремонт місцевих автошляхів.

Доволі несподівано 6 березня ц.р. голова Хмельницької ОДА звільнив Сергія Матуса з посади директора ДП «Служба місцевих автодоріг» за «невиконання умов контракту» до закінчення терміну його дії.

Розпорядженням Вадима Лозового від 22 березня на посаду директора ДП “Служба місцевих доріг” призначено Сергія Дуду. Раніше Дуда служив в управлінні ДАІ УМВС у Хмельницькій області, кілька місяців встиг пропрацювати провідним інженером відділу механізації та енергозбереження Хмельницького облавтодору. А до призначення на посаду головного дорожника області протягом березня 2018 року-березня 2019 року був директором ТОВ “Гарант-техсервіс” (Хмельницький), яке спеціалізується на вантажних перевезеннях.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • прожектор

    10/04/2019

    У заголовку вживати слово "губернатор" - це якось дивно, панове, що це робиться?

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)