На Чортківщині виготовлятимуть комплектуючі до ракет!?

27 Грудня 2017, 11:34
БАРНА_ОЛЕГ_СТЕПАНОВИЧ_Вадим_Чуприна_©

Скандальний тернопільський нардеп Олег Барна пропонує виготовляти комплектуючі до ракет у глухому селі на Чортківщині.

Народний депутат з Тернопільщини Олег Барна провів зустріч з виборцями найвіддаленішого в Чортківському районі села Босири.

– Вуличне освітлення лише встановлюється, хоча кошти на нього були перераховані ще влітку. Людей турбують проблеми відсутності роботи у селі, дороги, відсутність рейсового автобуса та доставка продуктів у село. На жаль, із сільським головою, котрий вже на посаді майже 20 років, я не зміг зустрітися. Але сподіваюся, що усі ці питання допоможу вирішити у наступному році. А щодо роботи, то мене неприємно здивувала позиція жителів цього маленького села (до 200 осіб). Вони здали земельні паї по 2,5 га в оренду і скаржаться на відсутність роботи та чекають від держави побудови заводу у цьому селі. Гадаю, потрібно тут відкрити цех від «Південмашу» з виготовлення комплектуючих до українських ракет, – чи то серйозно, чи з іронією сказав після зустрічі нардеп Олег Барна.

Варто сказати, що Барну по-різному сприймають навіть його рідні виборці. Одні за його неадекватні вчинки соромляться депутата, інші – поважають за принципову позицію, харизму, готовність говорити правду у вічі усім, незалежно від посад. Ще було б добре, щоб його обнадійливі слова громадам свого округу перетворювалися в реальні справи. Бо від одних обіцянок краще жити людям на Тернопільщині не стане.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?