На Буковині племінник “короля контрабанди” став нардепом від Зе

6 Серпня 2019, 12:19
1564852101_frame-3-13

Максим Павлюк – один з кандидатів-списочників, які є уродженцями Чернівецької області, що потрапить до складу нового скликання Верховної Ради України.

Як повідомляється на офіційному сайті політичної партії “Слуга народу”, Павлюк народився 3 червня 1992 року у с. Горішні Шерівці Заставнівського району Чернівецької області.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На момент балотування до парламенту він перебував на посаді заступника військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

Раніше він тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Луганського гарнізону. Проходив військову службу у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону України на посаді слідчого.

Максим Павлюк балотувався до Верховної Ради за списком політичної партії “Слуга народу”, де він опинився під №102.

Згідно з даними сайту Enigma, Максим Павлюк є племінником відомого на Буковині підприємця Іллі Павлюка, якого також називають “королем контрабанди”.

У своїй електронній декларації за 2018 рік Павлюк повідомив, що володіє квартирою в столиці та трьома земельними ділянками на Київщині. Окрім того, він є власником автомобіля Mercedes-Benz G-класу. Минулого року він заробив майже 400 тис грн, ще понад 7,1 млн грн він отримав від відчуження нерухомого майна.

Автор:
https://molbuk.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)