На Буковині чинний мер райцентру програв суд колишньому

13 Травня 2019, 20:04
1557409562_maxresdefault

У Чернівецькій області голова Заставнівської об’єднаної територіальної громади Василь Радиш програв суд колишньому міському голові Заставни Ярославу Цуркану.

Про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив Цуркан.

Я звернувся ло суду про захист честі і гідності ще у 2017 році. Справа в тому, що Василь Радиш в районній газеті “Голос краю” 17 серпня 2017 року опублікував статтю під назвою “Де правда?”, в якій поширив неправдиву інформацію не лише про мене, а й про мою родину. Зокрема, про брата Юрія, офіцера ЗСУ, який добровольцем – рядовим солдатом. Він пішов воювати в АТО, а нині вже п’ятий рік перебуває на передовій лінії на Сході”, – повідомив Ярослав Цуркан.

“Також про сестру, чоловік якої перебував у миротворчих силах ООН та помер, залишивши дружину. Суд тривав майже два роки. Було десятки судових засідань, на жодне з яких, на відміну від мене, відповідач не приходив. І ось, Заставнівський райсуд, об’єктивно дослідивши всі обставини справи, 19 лютого прийняв рішення: визнати інформацію в статті недостовірною й зобов’язати редакцію протягом десяти днів опублікувати спростування”, – повідомив Ярослав Цуркан.

Проте, за словами екс-мера Заставни, рішення суду досі не виконано.

“Бо Василь Радиш подав апеляційну скаргу в суд вищої інстанції”, – додав Я. Цуркан.

Як відомо, наразі Ярослав Цуркан працює першим заступником керівника комунального підприємства “Чернівціводоканал”.

Автор:
https://molbuk.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?