Михайло Апостол закриває свої благодійні проекти

12 Березня 2018, 11:28
Apostol-Myhaylo3884

Колишній народний депутат, а нині радник Міністра МВС Арсена Авакова  Михайло Апостол заявив, що закриває своє благодійні проекти, які нещодавно викликали чималий розголос у суспільстві.

– БФ «Апостол» і наші центри-допомоги, на жаль, призупиняють свою діяльність. Понад 700 тисяч людей за ці роки отримали допомогу. Десятки шкіл, лікарень, дитячих будинків, інтернатів теж завжди були нашими клієнтами. Мені складніше згадати, хто не звертався до нас. Ніколи не було легко, приходилось об’їздити багато країн світу, провести сотні зустрічей із діаспорою, представниками різних релігійних організацій, просто з людьми та великими донорами… Займатися благодійністю непросто, це має бути змістом твого життя і твоєї сім’ї. Важко паралельно боротися з дибілізмом, неадекватною фантазією деяких структур, державною системою, функції якої ми ці роки виконували, весь час доказуючи, що тут немає ніякої політики,  – заявив Михайло Апостол.

Апостол відмовився називати справжню причину свого рішення, водночас повідомив, якщо хтось бажає продовжити його справу, він готовий допомогти порадами, розказати як це робити, застерегти від помилок.

Нагадаємо, благодійний фонд «Апостол» підозрюють у махінаціях. Нещодавно він безкоштовно отримав конфісковане на Закарпатській митниці майно щонайменше на 792 тис. грн. Про це повідомила журналістка Катерина Мітєва у програмі «ЦРУ». Разом з іншим благодійним фондом «Є сила», який теж входив до сфери інтересів родини Апостолів, вони отримали конфіскату з Закарпатської області більше ніж на 1,5 млн. грн.

Досудовим розслідуванням, яким займається СБУ, встановлено, що в період з квітня 2014 року по кінець 2017-го фонди Апостолів, були задіяні у схемі ввезення в Україну комерційних товарів з подальшою підміною документів нібито для гуманітарної допомоги. Надалі ці товари реалізовувались іншими структурами, а кошти направлялись нібито на фінансове та матеріальне забезпечення незаконних збройних формувань так званих ДНР та ЛНР.

До слова, за даними ЗМІ, саме прізвище Михайла Апостола «засвітилось» в «амбарній книзі Партії регіонів». Згідно з нею, у часи правління команди Януковича, Апостол отримав від «регіонала» Євгена Геллера майже 1,5 млн. гривень. Сам Апостол ці закиди спростовував. Аваков також заступився за свого радника і заявив, що не пов’язує слово «Апостол» в «амбарній книзі ПР» із прізвищем свого радника.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?