Мера Львова та його «Самопоміч» покидають ще п’ять нардепів

13 Травня 2019, 9:28
Садовий і вже не його нардепи

Після того, як політичну партію «Самопоміч», яку очолює міський голова Львова Андрій Садовий, залишили і вийшли з фракції Єгор Соболєв та Семен Семенченко, цей процес не лише не зупинився, а лише активізувався. З неї виходять як основні, так і рядові партійці. Черговий удар по Садовому – відхід із партії одразу п’ятьох нардепів.

Народні депутати Вікторія Войціцька, Олександр Данченко, Іван Мірошниченко, Олена Сотник і Олександр Опанасенко вирішили вийти з партії «Самопоміч».

За словами Андрія Садового, на зустрічі з вже колишніми однопартійцями вони домовилися, що до кінця каденції депутати все ж залишаться у фракції «Самопоміч» у Верховній Раді.

– Домовилися співпрацювати в будь-яких форматах, до яких нас приведе майбутнє. Дякуємо за співпрацю та удачі!, – каже лідер партії.

У той же час одна з цієї п’ятірки, Вікторія Войціцька, пояснила причини такого рішення. За її словами, більшість членів фракції «Самопоміч» протягом року багаторазово зустрічалися з керівництвом партії щодо проблемних питань, але безрезультатно.

– Зокрема, ми говорили про відсутність прозорих процесів і ухвалення рішень в партії, про втрату ідеологічного базису, про перехід на популізм заради утримання політичного рейтингу і відсутності чіткої стратегії для України і бажання стати дійсно загальноукраїнською партією, – наводить приклади депутат.

На жаль, жодна із запропонованих пропозицій щодо врегулювання викликів і впровадження стратегії розвитку політичної сили не була реалізована, жодна з домовленостей не виконана, відзначає вона.

Войціцька зазначила, що на даному етапі «наше бачення шляху для захисту майбутнього українців кардинально відрізняється від позиції партії».

– Тому політичні шляхи розходяться, що не виключає плідної співпраці в інших форматах і нашого перебування у фракції «Самопоміч» до завершення повноважень, які нам делегували люди, – підсумувала депутат.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Максим

    13/05/2019

    Раби шукають нового надійного ласника.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?