Мер Ужгорода залякував працівників пологового будинку

31 Липня 2019, 9:46
Андріїв

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та його брат, депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв залякують лікарів місцевого пологового будинку, двічі була підпалена автівка лікаря Вікторії Пантьо.

Колектив пологового стверджує, що посада директора Ужгородського перинатального центру була продана особі, що притягалася до відповідальності за корупцію. При цьому Андріїви кажуть, що вони знаходяться у дружніх стосунках з керівником Офісу Президента України Андрієм Богданом і вони «все повирішують».

Ужгородські лікарі просять Президента України Володимира Зеленського негайно втрутитися у ситуацію і поставити на місце мера Ужгорода Андріїва та депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва. На Закарпатських правоохоронців, як завжди, немає надії, бо вони на зарплаті у відомих хабарників, стверджують працівники пологового в своєму відео зверненні. 

Нагадаємо, мер Ужгорода вже має проблеми з законом. У серпні 2018 року обласний прокурор Закарпаття Володимир Гаврилюк вручив Ужгородському міському голові Богдану Андріїву підозру, пов’язану з реконструкцією культурно-історичного центру «Совине гніздо». 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)