Мер Тернополя вирішив закрити найстарішу в місті аптеку

8 Лютого 2019, 12:26
аптека

Тернопільську аптеку №78, якій цього року мало б виповнитися 60 років від часу відкриття, хочуть закрити. Наказ про те, що приміщення треба звільнити до 8 лютого, аптека отримала від виконавчої служби. Стягувач – КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення міськради». У випадку невиконання судового наказу 8 лютого о 11.00 буде примусове виконання, йдеться у документі.

Питання щодо власності цієї аптеки стоїть уже давно, адже вона підпорядковується облраді, натомість знаходиться у приміщенні міськради.

Як стало  відомо, керівництво Тернополя на чолі зі «свободівським» мером Сергієм Надалом вирішило зайнятися аптечним бізнесом. У всякому випадку саме про це йдеться з офіційного коментаря міської ради:

– На вул. Руській, 23, де до цього часу розміщувалася «Тернопільська обласна аптека №78», і надалі буде функціонувати аптека. Зміниться лише форма власності, адже договір оренди на приміщення з обласною аптекою закінчився ще 31.12.2016 року. Тому зараз у приміщення є новий орендар, який взяв на себе зобов’язання використовувати його під аптеку, а також офіційно працевлаштувати усіх діючих працівників аптеки №78 на нових робочих місцях.

Як повідомляють у мерії, «оскільки обласна аптека не звільняла приміщення своєчасно, ця ситуація вирішувалася у судовому порядку. За результатами усіх слухань, Господарський суд зобов’язав обласну аптеку звільнити приміщення, чого зроблено так і не було. Відтак, відкрито виконавче провадження на виконання судового наказу щодо звільнення цього приміщення».

Директор аптеки Ольга Жеруха натомість каже, що подала апеляцію у Львів на рішення Господарського суду Тернопільської області і сподівається, що вона має бути позитивна.

У всій цій темній історії загадкою залишається той факт, що свого часу це приміщення передали на баланс КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення», а не, приміром, структурному підрозділу, який підпорядковується управлінню охорони здоров’я. Нагадаємо, дане КП добре відоме громадськості Тернополя, адже фігурує у кримінальних провадження щодо так званих інвестиційних угод.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)