Мер Чернівців зі скандалом звільнив свого радника

11 Червня 2019, 17:11
36a1cef87102a80c063fa1bf92066251

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук звільнив з посади свого радника Миколу Проданюка. Про це посадовець повідомив сьогодні на прес-конференції, пише molbuk.ua.

Зокрема, журналістка телеканалу “Чернівецький промінь” поцікавилась у мера щодо призначення Тетяни Шепелько радником Каспрука. Вона нагадала, що раніше мер заявляв, що патронатний відділ міськради укомплектований та запитала в Каспрука, чи він когось звільнив з посади у зв’язку з тим, що з’явилась нова вакансія.

“Ви ж самі чудово знаєте, кого я звільнив. І хто звільнився сам. От ви чудово це знаєте. Вам Василь Продан дав установку: от ідіть, і це запитайте, щоби потім змонтували правильний репортаж. Так, я звільнив Миколу Проданюка”, – повідомив міський голова.

Він додав, що після того, як Каспрук поновився на посаді мера Чернівців, Проданюк “довго хворів”.

“Ми переживали за його здоров’я. Він вийшов і був звільнений. Тому що він радник міського голови, якого міський голова не брав на роботу. Який тільки тим і займається, що поливає міського голову брудом в соціальних мережах. Радників призначає і звільняє міський голова. Мені такі радники не потрібні”, – додав Олексій Каспрук.

Як відомо, у лютому цього року секретар міськради Василь Продан призначив Миколу Проданюка на посаду радника міського голови

Автор:
https://molbuk.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)