Львівський ресторатор викупив у мерії 4-поверховий будинок майже за 17 мільйонів

14 Вересня 2018, 9:49
370f1a45fbf98866e26bd04798a4ee30

Управління комунальної власності Львівської міськради провело аукціон з продажу 4-поверхового будинку на вул. Петра Дорошенка, 37. Переможцем аукціону стало ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», яке запропонувало найвищу ціну – 16,9 млн грн.

На аукціон виставили нежитлове приміщення підвалу, першого, другого, третього та четвертого поверху будинку загальною площею 812,6 м2. Всього в аукціоні взяли участь 13 компаній та бізнесменів, що змагались за право придбати будинок у центрі міста.

Найближчим конкурентом ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» було ТОВ «Марія» (бенефіціарний власник В’ячеслав Юткін). Київський банкір В’ячеслав Юткін є інвестором готелю «BANKHOTEL», який у червні офіційно відкрили на вул. Листопадового Чину у Львові. Власником ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» є відомий львівський бізнесмен і депутат Львівської міськради Григорій Козловський.

За купівлю будинку на вул. Петра Дорошенка, 37 ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» запропонувало 16932250 грн ($744,7/м2). Фінальна сума лише на 100 грн перевищила останню пропозицію ТОВ «Марія». Загалом під час аукціону ціна лоту зросла у 2,5 рази від стартової ціни.

Нагадаємо, що управління комунального майна Львівської міськради уже намагалось продати будинок на вул. Петра Дорошенка, 37. Перший етап аукціону не відбувся через відсутність охочих придбати нерухомість. Відповідно до умов продажу майна в системі ProZorro, стартову ціну лоту знизили вдвічі: з 13,3 млн грн до 6,7 млн грн.

Нещодавно ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» купило також підвал на площі Ринок, 31 за 5 млн грн. Григорій Козловський є співвласником відомої будівельної компанії Avalon Inc. Йому належать готелі «Гранд Готель» та «Святослав», а також низка популярних львівських ресторанів.

Автор:
https://zaxid.net

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?