Львівський нардеп потрапив до 10-ки партійного списку колишніх регіоналів

11 Червня 2019, 10:48
козак

Львівський нардеп Тарас Козак потрапив у першу десятку списку Опозиційної платформи – «За життя» на парламентських виборах 2019 року.

Львів’янин і соратник Віктора Медведчука потрапив до числа таких одіозних фігур української політики, як Юрій Бойко, Вадим Рабінович, Віктор Медведчук, Наталя Королевська, Сергій Льовочкін, Василь Німченко, Нестор Шуфрич, Сергій Ларін, Сергій Дунаєв.

Нагадаємо, на виборах до Верховної ради у жовтні 2014 року Тарас Козак став парламентарем, знаходячись у виборчому списку політичної партії «Опозиційний блок» під №14. Раніше Козак перебував на посаді голови правління ПП «Прайвет Канселер». А також працював першим заступником голови Державної податкової адміністрації у Львівській області, начальником Західної регіональної митниці та заступником голови Державної митної служби України.

Офіційно Тарас Козак є власником одразу шести телеканалів, що входять до групи «112 Україна», у том числі скандальні «NewsOne» та «112 Україна». Насправді львів’янин – це лише обгортка, за яким стоїть сірий кардинал української політики, кум президента Росії Владіміра Путіна – Віктор Медведчук.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)