Літні тернополяни не можуть «потягнути» плату за проїзд

6 Березня 2017, 11:37
маршрутка3217

Днями тернополяни стали свідками доволі показової ситуації, яка сталася в одній із маршруток і яка може свідчити лише про одне – мешканці Файного міста, особливо старші люди, на стільки бідні, що їм не по кишені навіть громадський транспорт.

Сталося це на проспекті Злуки. У набиту маршрутку зайшло кілька літніх людей, з яких половина не оплатили за проїзд. Водій проїхав одну зупинку і біля супермаркету «Барвінок» зупинився та зі зачиненими дверима відмовився їхати далі. Напружена ситуація тривала близько п’яти хвилин. Пасажири нервували, адже хтось спішив на роботу, хтось в поліклініку, а в когось була хвора дитина і її потрібно було якомога швидше доправити до лікарні. У решті-решт одна з літніх жіночок заплатила за себе, а дві інші так цього і не зробили, говорячи, що щойно за зупинці пільговики вийшли і тепер вони мають право їхати безкоштовно. Водій і пасажири сперечалися, але несподівано молода жінка витягнула гроші і спершу хотіла заплатити за трьох пасажирів, а коли їй сказали, що одна вже оплатила проїзд, то заплатила за двох пільговиків.

Ця історія доволі показова. На цій ділянці дороги тролейбуси їздять доволі рідко (стабільно лише зранку і в вечері), тому дочекатися проблематично. І старші люди, хочуть того чи ні, сідають у маршрутки. А оскільки вони їдуть з центру зазвичай переповнені та з повним екіпажем пільговиків, тому й трапляються подібні ситуації.

Водій, який вимагав у пенсіонерів і інвалідів плату за проїзд, робив так, як йому велить господар транспортного засобу. Але є інша сторона медалі. Пенсіонери Тернополя, на стільки збідніли, що, віддавши останні кошти за комуналку, не мають чим заплатити за проїзд у громадському транспорті.

І хоча розмір пенсій практично однаковий по всій країні, але і ситуацію мав би втрутитися муніципалітет. Свого часу в маршрутках Файного міста мали право безкоштовно їхати п’ять пільговиків, згодом на догоду перевізникам їх кількість зменшили до трьох паралельно збільшивши вартість проїзду. То чи не варто зі збільшенням вартості проїзду до 4 гривень повернути кількість пільговиків до попередньої цифри. І тоді, можливо, історій, про яку мовилося вище, було б значно менше…         

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Саша

    06/03/2017

    Підриую думку автора. Правда Мединський збідніє. А це патріот.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?