Комунальний заступник мера Тернополя знайшов політичний дах у проекті Гройсмана

7 Червня 2019, 12:23
Стемковський В.

Заступник міського голови Тернополя з питань житлово-комунального господарства Владислав Стемковський очолив обласну організацію політичного проекту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана «Українська стратегія».

Очевидно, цьому посприяв особисто міський голова Тернополя Сергій Надала, який давно у хороших стосунках з Гройсманом. Сергій Віталійович ще той комбінатор, тому починає розставляти яйця по різних корзинах, бо поки публічно не готовий відмовитися від ВО «Свобода». Для Владислава Стемковського «Українська стратегія» стане другою після Революції гідності. У 2014 році він став головою Луцької міської організації політичної партії «УДАР», однак особливо там не попрацював, адже ця політсила в скорому часу практично злилася з «БПП-Солідарність».

Варто нагадати, що Владислав Стемковський з’явився на Тернопільщині з початком каденції міського голови від ВО «Свободи» Сергія Надала. А до того працював у муніципалітеті Луцької міської ради. Щоб отримати посаду заступника голови з питань ЖКГ у Тернопільській мерії, спершу його оформили на роботу в КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Особливою публічністю в муніципалітеті ніколи не відзначався, а сидів виключно на міжнародних проектах та донорських коштах. Через сніговий колапс у листопаді 2016 року спеціальна комісія рекомендувала міському голові Тернополя звільнити Владислава Стемковського. Але мер вирішив до цієї рекомендації не прислуховуватися і спершу відсторонив пана Владислава від кураторства місцевої комуналки, а потім повернув йому його колишні обов’язки.

Нещодавно Владислав Стемковський придбав собі представницький автомобіль «Lexus LX 350».  Автівку купив у американської фірми «Стейт Вале Авто Інк», що знаходиться в Х’юстоні (штат Техас) і заплатив за неї 166 548 грн. або близько 6 200 доларів. Автомобіль не новий, а 2012 року випуску. Подібне авто в Україні, за даними спеціалізованого видання auto.ria, вартує від 25 до 35 тисяч доларів. У власності високопосадовця також є інше авто – «Ssang Yong Actyon» (2007 р.в.), яке він у автосалоні придбав за 153 тисячі гривень.

За відносно невеликий проміжок часу у власності родини Стемковських з’явилися квартира та житловий будинок у Тернополі площею відповідно 79 та 78,6 кв. м, які оформлені на дружину чиновника Оксану Ігорівну. А в самого пана Владислава є житловий будинок на 95 «квадратів» у Володимиро-Волинському (Волинська область).

 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)