Кому віддали кімнати у скандальному гуртожитку на Лепкого?

6 Квітня 2017, 13:13
00863_1

Тернопільська обласна рада таки передала кімнати у гуртожитку за адресою Лепкого,5 мешканцям. Відповідне розпорядження підписав перший заступник голови облради Василь Деревляний.

Гуртожиток за вказаною адресою  належить Тернопільської обласному музичному училищу. У свій час його заселяли студенти. Коли обсяг держзамовлень зменшився, керівництво закладу почало заселяти у кімнати працівників училища і не тільки.

Цим питанням займалася громадська організація «Самооборона Майдану Тернопільщини». Самооборонівці дізналися, що сім поверхів гуртожитку на Лепкого, 5, було заселено не студентами музучилища і не вчителями, а працівниками облдержадміністрації, облради, міліції, прокуратури, СБУ, суду або їхніми дітьми. Люди проживали там тривалий час. Дехто зробив у кімнатах ремонти, вклав гроші.

Донедавна гуртожиток музучилища був студентським, отож він не підлягав приватизації. Однак депутати обласної ради попереднього скликання змінили його статус. Відтепер, згідно з законом про захист прав мешканців гуртожитків, хто прожив у ньому певний період, того не можуть виселити і він має першочергове право на приватизацію.

Отож розпорядженням першого заступника кімнати у гуртожитку передані у власність наступним громадянам:

Дідик Надії Євгенівні, Желтуцькому Олександру Олександровичу 59/100 частку квартири №220, загальною площею 33,7 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Дубині Оксані Богданівні 45/100 частку квартири №418, загальною площею 44,2 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Островській Олесі Нектаріївні, Островському Миколі Вільямсовичу, Островській Софії Миколаївні 55/100 частку квартири №418, загальною площею 44,2 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Дікалу Ярославу Михайловичу кімнату № 226, загальною площею 15,8 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Довгошиї Степану Володимировичу кімнату №223, загальною площею 15,1 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Андрійчуку Василю Васильовичу, Андрійчук Оксані Василівні, Андрійчуку Тарасу Васильовичу, Андрійчук Софії Василівні 47/100 частку квартири № 719, загальною площею 55,6 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Гардецькій Руслані Петрівні, Гардецькому Мар’яну Святославовичу, Швець Ангеліні Вікторівні квартиру №717, загальною площею 34,3 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Бевській Ірині Дмитрівні кімнату №224, загальною площею 10,4 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Гук Людмилі Зіновіївні квартиру № 314а, загальною площею 12,8 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Сасу Петру Адамовичу, Сасу Михайлу Петровичу, Сас Евеліні Петрівні квартиру №319, загальною площею 42,3 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Шимку Володимиру Андрійовичу, Шимко Анастасії Володимирівні квартиру №816, загальною площею 33,4 кв.м, в гуртожитку за адресою: м.Тернопіль, вул. Б.Лепкого,5.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?