Команду Зеленського на Тернопільщині очолила людина із БПП

11 Лютого 2019, 9:23
Гевко

Відомий тернопільський комік Віктор Гевко став представником у Тернополі кандидата в Президенти України, ще одного коміка Володимира Зеленського. Про це повідомляє офіційна сторінка команди Зеленського у соціальній мережі «Фейсбук».

Уродженець Заліщицького району, 33-річний Віктор Леонідович Гевко позиціонує себе як професійного ведучого шоу-програм. Зокрема, в одному з його рекламних повідомленнь йдеться: «Сучасно, інтелігентно і 100% весело проведу Ваш незабутній день! Організую будь-яку шоу-програму! Пишіть, дзвоніть! Працюю по всій Україні!»

Про Віктора Гевка відомо, що він закінчив Тернопільський державний технічний університет ім. Івана Пулюя, капітан тернопільської команди «VIP», триразовий переможець шоу «Розсміши коміка», автор та актор шоу «Країна  У» та учасник проекту «Студії 95 квартал» – «Бійцівський клуб».

Що цікаво, у нього вже є політичний досвід. Віктор Гевко балотувався в депутати Тернопільської обласної ради за списками БПП-“Солідарність” на місцевих виборах 2015 року, однак мандату тоді так і не отримав. Із результатом 16,729% він зайняв у партійному списку партії Порошенка аж 50-те місце. Тоді пан Гевко у своїй анкеті вказав, що є керівником відділу маркетингу ТРЦ “Подоляни”, хоча вже на той час активно займався сферою розваг.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?