Команда Порошенка тисне на церкви, аби ті агітували прихожан голосувати за нього на виборах

15 Квітня 2019, 13:53
big-2fcf73497f7da427bd3ef0053d6820a8

Агітація у церквах, залякування військових та співи із прихожанами “Храму світу”, як нинішній гарант держави Петро Порошенко вдається до нових способів підтримки на виборах президента України.

“Дзвонять по церквах і розповідають, як правильно треба молитись” – чим ближче до другого туру президентських виборів, тим більше адміністрація президента має клопоту, як догодити гаранту та підняти рейтинги кандидата Петра Порошенка. В ефірі одного зі столичних каналів заступник голови Верховної ради Оксана Сироїд заявила, що команда нинішнього президента тисне на церкви та каже, щоб там агітували за його перемогу на виборах.

Оксана Сироїд також зазначила, що адміністрація президента чинить тиск на військові частини через те, що у першому турі чинний президент не отримав достатньої кількості голосів.

Також у мережі з’явилося відео на якому Марина Порошенко разом з чоловіком, президентом Петром Порошенко, виспівують баптистські псалми під час візиту в “Храм світу” 31 березня, де секретар РНБО – Олександр Турчинов читав свою проповідь.

В період передвиборчої гонки все більше людей різними способами намагаються нав’язати думку простим громадянам. В яку церкву ходити, які запитання ставити, за кого голосувати і це аж ніяк не ознаки демократичної держави.

Автор:
https://p-p.com.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)