Коболєв заявив, що його зарплата у 2 мільйони відповідає постанові Кабміну

14 Березня 2019, 13:47
222068

Голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що рівень його грошової винагороди відповідає постанові Кабінету міністрів, на базі якої встановлювалися зарплати керівникам великих стратегічних держкомпаній.

«Моя діюча заробітна плата визначалася згідно з чинним постановою Кабінету міністрів. Для мене виглядає дивним, коли прем’єр-міністр з однієї сторони не скасовує чинну постанову, на базі якої моя зарплата встановлена, а з іншого – вимагає її перегляду. Думаю, це нелогічно», – сказав Коболєв.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Володимир Гройсман ініціював перед наглядовою радою «Нафтогазу» перегляд умов оплати праці для голови і членів правління НАК. Зазначимо, що чинний контракт із правлінням компанії закінчується 22 березня поточного року.

До спікера ВР Андрія Парубія звернулися з проханням зменшити зарплату глави «Нафтогазу» Андрію Коболєву. До нардепа звернулися ветерани державних установ Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Ветерани вимагають зменшити зарплату Коболєва в 70 разів до 43 тисяч гривень. Зараз його оклад з преміями перевищує 3 млн гривень.

Автор:
https://www.slovoidilo.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)