Керівникам тернопільської поліції дали землю у зелених зонах

29 Грудня 2017, 10:03
zemla

Тернопіль може позбутися зелених насаджень в центральній частині міста – на вул. С. Наливайка. Це випливає із рішення Тернопільської міської ради.

І, очевидно, у цьому замішана тернопільська поліція.

–  Адже зону зелених насаджень рішеннями Тернопільської міської ради надали гр. Турлаю Олегу Івановичу (повному тезці заступника начальника УПД ГУНП в Тернопільській області) та гр. Зигрію Володимиру Івановичу (теж тезці начальника відділу ЗБДР УПД ГУНП в Тернопільській області) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, – повідомили експерти тернопільського «ДемАльянсу».

Розміщення навіть дозволених у зелених зонах об’єктів можливо тільки через процедуру громадських слухань, а мови про житлові будинки взагалі не може бути. Але саме такі порушення масово розглядає поліція і… не бачить їх. Чи варто запитувати чому?

– Тепер стало зрозуміло, якщо це, звісно, не чудесний збіг щодо прізвищ, імен та по-батькові героїв нашої публікацій та поліцейського начальства, що порушень при забудові Тернополя поліція й не захоче бачити, бо визнавати свою ділянку незаконною буде важко. Так само, як і земельну ділянку, надану прокуратурі біля «Літака». Отож стає зрозуміло, чому звертатись до правоохоронних органів Тернополя та області щодо дотримання містобудівного законодавства немає змісту, – логічно підсумовують те, що сталося, громадські активісти з «ДемАльянсу».

Як повідомляв Репортер, Олега Турлая атестаційна комісія Міністерства внутрішніх справ визнала не компетентним у своїх обов’язках і рекомендувала до звільнення.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?