Керівника Зборівщини судять за корупційною статтею

2 Квітня 2018, 11:33
Яворський Ігор

Голову Зборівської РДА Ігоря Яворського притягнули до адміністративної відповідальності за протоколом про корупцію. Про це розповів екс-перший заступник Яворського, а нині опальний до влади Михайло Бігус‎.

Як виявилося, у лютому правоохоронці склали на Яворського адміністративний протокол про порушення Закону  «Про запобігання корупції», а саме неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані.  У січні 2017 року він придбав у Тернополі квартиру загальною площею 100 м. кв., вартістю 320 000 грн.

Де в Тернополі можна так дешево купити квартири, за ціною 3200 грн. за кв. м, коли реальні ціни в як мінімум в 3,5-4 рази вищі? І як чиновник, який вже майже 4 роки працює на посаді голови РДА і в декларації якого в розділі «Грошові активи» відсутні будь-які суми, примудрився заробити такі суми для придбання житла?

Як повідомляв Репортер, у 2016 році під час стрілянини у одному з місцевих барів Яворського поранили гумовою кулею. За даними ЗМІ, у закладі відпочивала група чиновників. Між ними виник конфлік. Яворський отримав поранення в ногу гумовою кулею.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?