Івано-Франківський центр зайнятості прибиратиме власник детективного агентства за 1,5 млн грн

8 Лютого 2019, 15:21
тендер

Івано-Франківський обласний центр зайнятості за результатом відкритих торгів підписав договір на прибирання приміщень з приватним підприємством «Рись» за 1,48 млн грн. Про це повідомляє сайт електронних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, переможець протягом року прибиратиме в приміщенні Івано-Франківського обласного центру зайнятості та його 16 філіях загальною площею 8,5 тис. кв. м. Прибирання здійснюватимуть щодня, крім вихідних.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступив приватний підприємець з міста Коломия Богдан Бабинюк із пропозицією на 264 тис. грн дешевшою, однак згодом він відмовився від підписання договору без пояснення.

При цьому свої пропозиції суперники завантажили з різницею у 16 хвилин та з однаковими назвами файлів у архівах. Обидва учасники надали низку однакових довідок, які вимагались у довільній формі. Окрім однакового змісту та оформлення у обох учасників торгів трапляються ідентичні помилки. Загалом ПП «Рись» та Богдан Бабинюк вже втретє конкурують на торгах.

Приватне підприємство «Рись» засноване у селі Сопів (Коломийський район), а його власником та директором є Степан Грицик. Крім цієї фірми йому також належить приватне підприємство «Грім» та «Детективне агентство «Рись».  З початку 2018 року підприємство отримало лише два державних підряди на загальну суму 1,63 млн грн, враховуючи дану закупівлю.

Богдан Бабинюк прописаний у Коломиї і з початку 2018 року уклав 5 контрактів на 874 тис. грн.

Автор:
http://lviv.nashigroshi.org

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?