Ігор Гуда повертається в політику: куди зібрався скандальний забудовник?

26 Квітня 2016, 13:43
371

Після нищівної поразки на виборах міського голови Тернополя у 2010 році директор “Креатор Буду” довго дмухав на холодне. Цього року він ризикне знову спробувати свої сили у виборчих перегонах.

“Навіщо цей непублічний молодий підприємець послухався порад старших колег і вирішив так раптово та глибоко пірнати в політику – зрозуміти важко. Можна припустити, що в міській організації УНП просто бракувало грошовитих людей, за кошт яких можна було би зробити кампанію. Грошовитий і амбітний знайшовся. Його зображенням заліпили всі тумби міста, великий прапор з Гудою в повен ріст, певно, став рекордним політично-рекламним полотном у місті. А як не згадати концерти, якими Гуда тішив тернополян! Ну справжній добрий дядько-спонсор. Було би смішно, якби не було сумно. Сумно для нього самого, бо, як і Чубак, навіть не став депутатом. А смішно для головного лікаря «швидкої» Михайла Джуса. Бо саме він став депутатом міськради за рахунок кампанії, проведеної за гроші Гуди,” – так охарактеризував провальну виборчу кампанію кандидата в мери Тернополя За збручем.

Відтоді і до останнього часу Ігор Гуда не брав участі у жодних виборах, натомість вкладаючи кошти в інших кандидатів та просуваючи в депутатські корпуси своїх підлеглих.

Так, за повної фінансової підтримки і політичних домовленостей Гуди до міської ради Тернополя на останніх виборах потрапила його заступниця Ліна Прокопів. Завдяки давній дружбі забудовника зі Степаном Барною, протеже Гуди йшла на вибори під брендом найпопулярнішого тоді Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. До слова, офіс у центрі міста, де вже не один рік діє обласний штаб спершу “ударівців”, а нині – “порошенківців”, теж належить Ігорю Богдановичу, який “по дружбі” не бере з партійців жодної копійки за оренду.

В той же час директора “Креатор Буду” називають “головним казначеєм Надала”. Втім, ані забудовник, ані мер Тернополя давно не приховують своїх відносин. Разом забудовують останні клаптики землі в місті, разом із сім’ями літають на відпочинок, разом вирішують, в якій новобудові “Креатор Буду” виділити квартиру для новопризначеного правоохоронця… Зважаючи на прихильність до Надала Олега Тягнибока, можна припустити, що партія “Свобода” теж на залишиться осторонь, якщо Гуда наважиться на вибори.

Окремо слід розглянути і родинні стосунки Ігоря Гуди. Через свою дружину він є дотичним до відомої в Тернополі сім’ї Цимбалюків, тож цілком може розраховувати на підтримку і з цієї сторони. Відомо, що віднедавна Михайло Цимбалюк очолив потужну Львівську обласну організацію ВО “Батьківщина”, а на його представлення приїжджала Юлія Тимошенко власною персоною. Тож при нагоді Цимбалюку не буде важко замовити перед лідеркою партії словечко за свого далеко не бідного родича, тим більше – хресного тата його єдиної і улюбленої онуки.

І, звичайно, не слід упускати з виду популярну сьогодні партію “Самопоміч”, від якої переміг на парламентських виборах на мажоритарному окрузі Тернополя давній друг Ігоря Гуди Тарас Пастух. З огляду на те, що обидва свого часу були членами Української Народної партії, яку “кришує” в нашій області “готельно-пивний” магнат Ярослав Джоджик, ця дружба триває ще з тих далеких часів і не обмежується виключно “кавою”, якщо врахувати, що Гуда таємно фінансував Пастуха на останніх виборах до ВР і міськради.

Про підготовку скандального будівельника до виборчого процесу свідчить той очевидний факт, що з Інтернет-ресурсів раптово зникли усі критичні публікації про діяльність “Креатор Буду” та його очільника. Натомість ледь не щотижня розміщуються однотипні матеріали про “подвиги і здобутки” Ігоря Гуди.

“Репортеру” вдалося дізнатися, що Ігор Гуда готується балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу Тернополя на дочасних виборах, які попередньо плануються на осінь цього року.

З огляду на те, що одразу 4 провідні політичні сили мають всі підстави для його підтримки, Гуда, можливе, ризикне на безпрограшний варіант “єдиного узгодженого кандидата”.

Тим більше, що можливих опонентів за роки “дружби і співпраці” він давно зробив своїми фінансовими боржниками, тим самим нейтралізуючи їхній можливий спротив у виборчій кампанії.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Ігор Гуда повертається в політику: куди зібрався скандальний тернопільський забудовник? | ltdaily.info

    26/04/2016

    […] “Репортеру” вдалося дізнатися, що Ігор Гуда готується балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу Тернополя на дочасних виборах, які попередньо плануються на осінь цього року. […]

  • моряк папай

    06/06/2016

    а "Батьківщина" в курсі, що Ігор за неї .... бореться?!!

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)