Хто будуватиме висотки у парку «Загребелля»

25 Жовтня 2017, 11:37
IMG_20171023_131302

На території колишньої насосної станції КП «Тернопільводоканал» у парку «Загребелля» будівельна компанія «Креатор-Буд» збудує три житлові будинки на 9, 12 та 14 поверхів. Поруч забудовник обіцяє створити реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Для цього вже навітьть заклали символічну капсулу.

Центр передбачає великий басейн, зал психологічної реабілітації, конференцзал на п’ятдесят місць, зал лікувальної фізкультури, кабінети стоматолога та уролога, кабінет масажу, фізіотерапевтичний кабінет, кафе. Також діятиме ігрова кімната для дітей воїнів, де малеча зможе провести час, поки батько проходитиме процедури. Реабілітаційний центр буде частиною житлового комплексу. В штаті Центру працюватимуть найкращі спеціалісти, більшість з яких теж були на війні та знайомі з психологічними проблемами адаптації. Скористатись центром зможуть учасники бойових дій, миротворчих місій, ветерани АТО, бійці, які потребують оздоровлення та реабілітації.

Реалізація проекту стала можливою завдяки спільній роботі волонтерських та ветеранських організацій, а також відомому підприємцю та меценату, директору будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігорю Гуді, який погодився звести центр. Після закінчення будівництва центру (орієнтовно за півтора року), його обіцяють передати в комунальну власність.

Як відзначають ініціатори будівництва, зведення реабілітаційного центру та трьох багатоповерхівок відбуватиметься на території, яка уже не входить у межі парку «Загребелля».

Фото сайту «Терен»

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?