Гусятинські депутати прикривають своє корумповане керівництво

30 Січня 2018, 10:07
Мерія

Восени 2017 року голову Гусятинської об’єднаної територіальної громади Михайла Левицького два суди визнали винним у корупції.

Чортківська місцева прокуратура зробила подання на сесію Гусятинської ОТГ, щоб депутати прийняли відповідне рішення. А копії рішення рада має надіслали не пізніше 5 лютого 2018 року на адресу Гусятинського відділу Чортківської місцевої прокуратури.

Мова йде про те, що Михайло Левицький та секретар ради Леся Чайка свого часу голосували за рішення, до яких самі мають безпосереднє відношення. Тобто мав місце конфлікт інтересів, про який очільники Гусятинської ОТГ не повідомили своїх колег. Здебільшого, чиновникам ради закидають голосування за проекти рішень, які стосувалися умов оплати праці працівників селищної ради, преміального фонду, матеріальної допомоги тощо.

Керівництво Гусятинської ОТГ зважило на подання прокуратури та своїм розпорядження призначило сесію саме на 5 лютого. А питання про розгляд запобігання корупції стоїть наприкінці порядку денного під номером 11.

– Ті хто знає, як бездарно ведуться сесії в Гусятині, розуміють, що більше, ніж шість питань за сесію не розглядають. Я не знаю, що в планах керівництва Гусятинської ОТГ і яку схему вони придумали цього разу, не знаю, яке рішення прийме сесія, але те, що нас розвели і кинули – це факт!, – заявив депутат Гусятинської селищної ради Іван Космина.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?