Губернатор не задоволений роботою ставленика Заставного

5 Квітня 2017, 11:43
5bcbdf30-4826-4c8c-8db9-75800f4c79e0

Голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна незадоволений роботою Департаменту агропромислового розвитку, який очолює Віталій Луй.

– Робота Департаменту агропромислового розвитку зводиться до збирання показників – зменшено або збільшено. У нас сьогодні з’являються достатньо інструментаріїв, які дають можливість наводити порядок у цих речах. В тому числі фінансове стимулювання або не стимулювання, тобто покарання. Тому ми маємо відпрацювати такий механізм, який дає можливість це зробити, – заявив Барна.

Очільника Тернопільщини здивували показники з розрахунку за паї, які під час колегії в довідці представив Віталій Луй. Губернатор не міг второпати, як так сталося, що в Шумському районі за пай аграрії платять 444 грн., в Бережанському – 644 грн., в Бучацькому – 800 грн., а в середньому по області виходить ця цифра в межах 1000 грн. «Звідки вона взялася», – дивується Степан Барна.

Нагадаємо, лише минулого року Департамент агропромислового розвитку ТОДА очолив Віталій Луй, який замінив на цій посаді «свободівця» Олега Напору. Пан Луй на державу почав працювати ще в далекому 2006 році. Тоді він у 23 роки отримав пропозицію від міського голови Романа Заставного (на початку його каденції) очолити управління економічного розвитку міської ради. Але незадовго Луй залишив муніципалітет і перейшов на роботу спершу в ТРЦ «Подоляни» (курував розважальною частини центру), а потім був один з менеджерів агрохолдингу «Мрія». Знаходячись постійно в орбіті Романа Заставного, молодий фахівець з приходом до керівництва областю Степана Барни, отримав запрошення очолити знайомий йому аграрний напрямок в обласній адміністрації.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?