Гриценко зустрівся із Зеленським: Чи голосуватиме за нього — не вирішив

11 Квітня 2019, 15:21
Гриценко

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко зустрівся з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським, але все одно поки не вирішив, чи голосуватиме за нього в другому турі.

Як повідомив Гриценко у Facebook, в них відбулася «розмова очі-в-очі».

За підсумками зустрічі лідер «Громадянської позиції» зробив такі висновки:

  • Зеленський не готовий бути президентом, але усвідомлює відповідальність, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів;
  • На посту президента шоумен не буде толерувати корупцію і мародерство;
  • Зеленський не здасть Україну Путіну, не буде принижувати українську мову та не відмовиться від курсу на вступ до НАТО і ЄС;

Також Зеленський сказав Гриценко, що не має зобов’язань перед олігархом Ігорем Коломойським та домовленостей з кимось із нинішніх високопосадовців.

«Чи був Володимир Зеленський зі мною щирим? Мені здалося, що так. Домовилися продовжити спілкування, адже на кону не мої, чи його інтереси — інтереси країни і держави. Чи піде він на публічні дебати з Петром Порошенком на НСК Олімпійський? Піде і серйозно до них готується», — написав політик.

Також Гриценко додав, що Зеленський остаточно не визначився, кого він бачить на чолі ГПУ, СБУ, Нацбанку, Міноборони та МЗС.

«Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими — тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс», — резюмував він.

Раніше Гриценко заявив, що команда чинного президента намагалася домовитися з ним про підтримку у другому турі.

Анатолій Гриценко в першому турі виборів зайняв п’яте місце, набравши 6,91% голосів.

Автор:
https://hromadske.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)