Гриценко веде у владу генерала з «чорною бухгалтерією» Партії регіонів

7 Лютого 2019, 10:51
Гриценко - Трепак

Команда кандидата у Президенти та лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценко вирішила представити свій кадровий резерв. Першим в когорті «чесних Гриценка» його штабісти оголосили Віктора Трепака. Анатолій Гриценко не шкодував епітетів для свого кандидата на посаду голови СБУ, приписуючи йому професійність, порядність, патріотизм. Однак, як виявилось, генерал-майор Трепак далеко не безгрішний, чесний і принциповий, як його намагаються представити.

Одним із найзагадковіших вчинків В. Трепака, який Анатолій Гриценко  ставить йому у великий плюс, стала публічна передача до НАБУ документів щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Цікаво те, що зробив він це вже після звільнення з посади заступника голови СБУ. Цього не зрозумів ніхто, адже саме Віктор Трепак в СБУ курував роботу групи, яка займалася розслідуванням злочинів проти Майдану і фінансовими махінаціями колишньої влади. Тож чому генерал-майор не повідомив про наявність в нього «чорної бухгалтерії» регіоналів керівництво спецслужби і не використав інформаційний масив і доказову базу у власних розслідуваннях? На це питання немає зрозумілої відповіді до цього часу.

Зрозуміло одне – генерал Трепак, звільнився з посади першого заступника Голови СБУ не через неможливість боротися з корупцією, як він зараз про це говорить на кожному кроці, а через загрозу кримінального переслідування за зловживання та перевищення службових повноважень і участь у фальсифікації доказів (Віктор Трепак тиснув на заступницю голови Апеляційного суду міста Києва змушуючи останню заднім числом санкціонувати прослуховування «діамантових прокурорів»), а також провал розслідувань резонансних справ через власну непрофесійність.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?