Головний муніципал Тернополя приховав у декларації будинок, квартиру та авто

12 Жовтня 2017, 10:03
MAKSYMIV_I17

Начальник муніципальної поліції Тернопільської міської ради Ігор Максимів приховав у декларації частину своїх доходів та майна.

Максимів проживає в селі Чистилів Тернопільського району і  має прізвисько «Джафар».

Після закінчення університету Максимів, «відкосив» від армії та за допомогою депутата Тернопільської міської ради від партії «Свобода» (який наданий час перебуває в опозиції до міського голови м. Тернопіль) влаштувався на роботу в муніципальну поліцію Тернопільської міської ради.

З квітня 2012р. працював інспектором відділу контролю за правопорушеннями управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради. Після початку АТО за квотою міської ради його не мобілізували.

В липні 2015року у зв’язку з тим, що попередній керівник Волков Сергій відмовився керувати муніципальною поліцією Максиміва призначають керівником.

На початку липня 2017 року був заявником в СБУ за фактом прийняття пропозиції у нього неправомірної вигоди за не притягнення Максиміва до відповідальності за внесення недостовірних відомостей в е-декларацію працівником поліції. Кримінальне провадження працівники Прокуратури Тернопільської області направили в суд, а от інформації про притягнення Максиміва до відповідальності відсутня.

Під час заповнення е-декларації за 2016 рік Максимів  в своїй е-декларації за 2016 рік не зазначив інформацію про свій майновий стан, а саме:

1. Житловий будинок в якому він проживає за адресою с. Чистилів, вул. Нова, буд. 16 Тернопільського району, загальною площею 310,9 кв.м., який належить на праві приватної власності  його бабці Максимів Люби Іванівни, яка проживає в даному будинку та є членом виконавчого комітету Чистилівської сільської ради.

2. Автомобіль Пежо д.н.з. ВО 6039 ВА, та автомобіль Рено Меган д.н.з. ВС 1863 ЕО, які перебувають в нього в користуванні.

3. Квартиру дружини Максимів Наталії Володимирівни, 10.04.1990 р.н., за адресою квартири по вул. Ст. Бандери, 82/42 в м. Тернопіль.

4. Доходи, нерухоме майно Максимів Люби Іванівни, яка проживає спільно з ним.

Максимів  не зазначив, що він є засновником Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл свободи» ЄДРПОУ 37138230, а також його дружина Максимів Н.В., є засновником Громадської організації «УЛЬФ БЙОРН» ЄДРПОУ 39332805, та членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?