Голова облради Волині готова один день попрацювати із зав’язаними очима

6 Серпня 2019, 10:53
Вахович

Новообрана голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, котра стала очільницею краю замість отримавшого мандат нардепа Ігоря Палиці, пристала на пропозицію взяти участь в цьогорічному соціальному експерименті “Відчуйте життя в темряві” і провести свій робочий день із зав’язаними очима, тим самим солідаризуючись із незрячими. Про це повідомив очільник генерація «Успішної дії Волині» Віталій Ткачук. 

– Цьогорічна програма кардинально відрізнятиметься від двох попередніх, адже якщо раніше ми моніторили місто на доступність для незрячих і слабозорих, то цього разу ми робитимемо те ж саме, але у формі квесту, де посадовці будуть виконувати різноманітні завдання із зав’язаними очима. Соціальний експеримент спрямований на привернення уваги до проблем, з якими стикаються незрячі лучани на вулицях міста та на підвищення рівня доступності Луцька, – повідовив пан Ткачук. 

За його інформацією, в цьогорічній акції «Відчуйте життя в темряві» також дали згоду на участь перший заступник і заступник Луцького міського голови Григорій Недопад і Костянтин Петрочук, а також радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)