Голова громади на Тернопільщині тримає «під матрацом» 5 мільйонів гривень

14 Травня 2019, 9:32
Кравці

Голова Вишнівецької громади, що на Тернопільщині, Володимир Кравець тримає в готівці 5 мільйонів гривень та 55 тисяч доларів. Ці суми він вписав у свою декларацію про майновий стан за 2018 рік.

Очевидно, більшість з цієї суми – 4,28 млн. – це повернута безвідсоткова фінансова допомога ПАП «Добрий самарянин», де до обрання на посаду голови громади працював Володимир Кравець. Ще понад 20 мільйонів з цієї ж структури отримала дружина голови громади – Лілія Білан, котра її частину одразу ж  позичила третім особам (понад 750 тисяч гривень).

Родина голови Вишнівецької селищної громади Володимира Кравця має у власності кілька об’єктів нерухомості загальної площі понад 3,5 тис. кв. м. Майже половину становить будинок піднавісу (1628,9 кв. м) у рідному селі голови сімейства – Бутині. Також Кравці володіють житловим будинком у Бутині (Збаразький район) та квартирою і гаражем у Тернополі. Ще одну квартиру в Файному місті будує донька пана Кравця – Ольга Володимирівна (площа – 178 «квадратів»).

Чимало пан Кравець має об’єктів нежитлової нерухомості. Це – магазин у Вишнівці (понад 700 «квадратів»), млин (770 кв. м) і навіть сільський клуб (800 кв. м). Два останніх об’єкти знаходяться у Бутині.

Одразу вісьмома транспортними засобами володіє родина голови Вишнівецької громади. Серед іншого варто виокремити легківки «Mercedes-Benz GL350» (2019 року випуску) та «AUDI A8» (2000 р.в.), кілька вантажних бусів та фуру MAN.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Ігор

    14/05/2019

    Напевно і Вишнівецька громада не бідує,при такому голові !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Павло з Вишнівця

    15/05/2019

    Для чого ця кляуза? Вишнівчани і так знають статки Голови своєї громади і в них немає до нього притензій.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)