Голова фракції «Свобода» влаштував інквізицію бучацьким активістам

7 Грудня 2018, 13:53
30058

Голова фракції «Свобода» у Бучацькій районній раді, пенсіонер Руслан Крупа ненавидить громадських активістів, які відправили його на пенсію з «керівного крісла» районного клубу.

– Замість того, щоб заглянути в село, яке обрало його та Ігоря Мариняка (колега з фракції ВО «Свобода») депутатами райради, «полатати» занедбану дорогу й відновити автобусний маршрут на Нові Петликівці, через що люди змушені були перекривати дорогу, цей чоловік постійно має претензії до активістів та хоче перевіряти громадські організації. Він на кожній сесії захищає порушників, верещить на поліцейських, а на останньому сесійному засідання взагалі ніби здурів, бо «стурбовано» написав заяву в поліцію про те, що в місті «збираються невідомі громадські організації». За Круповою логікою виходить, що громадським організаціям вже не можна навіть збиратися!,  – обурються бучацькі активісти.

За словами активістів, Руслан Крупа вже понад рік на пенсії за віком, але спить і марить таким милим йому «керівним кріслом» та не дає спокою начальникам з районної ради, які гарантували йому «стопроцентово» керівну посаду. В цьому йому  допомагає голова бучацької «Свободи» Василь Вонсяк, який з шкіри лізе аби всадити в крісло колегу-депутата, бо його голос дуже важливий в панських розкладах.

Нагадаємо, на останній сесії Бучацької районної ради влаштували справжню інквізицію над активістами. Місцева еліта зробила це з участю масовки з числа залучених слухняних панянок з районного будинку культури та перестарілих жіночок з хору терцентру. Ці пани влаштували годинне шоу і, як сепаратисти, сховались за жінок.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Aleks

    07/12/2018

    «Большинство ученых в США, Украине, Канаде или Германии соласны с тем, что радикально идеология ОУН в большой степени опиралась на две составляющие: первая - идея этнически чистой Украины и вторая - движущая мотивационная сила антироссийских, антипольских и антиеврейских убеждений» (Павло-Роберт Магочій, Йоханан Петровський-Штерн. Евреї та Українці. Тисячоліття співіснування. – Ужгород: Видавництво Валерія Падяка. – 2016 – С. 80). «Анализируя идеологическую позицию и военные операции украинских националистов, Тимоти Снайдер отмечает, что "ОУН-Бандера... - националистическая организация, которая стояла во главе этой партизанской армии, давно постановила лишить Украину национальных меньшинств» (Криваві землі: Європа поміж Гітлером та Сталіним. Пер. з англ.. М.Клімчука та П.Грицака – Київ: Грані-Т.2011. – с. 339.) Тарас Курило, который тщательно изучал украинский националистическую прессу, недвусмысленно указывает на грубый антисемитский уклон ОУН, который, по его утверждению, был в сердцевине идеологии этой организации. По его словам, это является «неопровержимым доказательством того, что организованные ОУН милицейские подразделения привлекались к еврейским погромам и расправам еще до того, как нацисты расформировали их в августе 1941 года» (Taras Rurylo. “Tre Jewish Question” in Ukreinian Nationalist Discourse”. In Yohanan Petrovsky-Stern and Antony Polonsky, eds., POLIN, vol. 26, Jews and Ukrainians (2014). p. 234). Об этом же говорил президент Израиля Реувен Ривлин в Верховной Раде Украины, во время речи о трагедии в Бабьем Яре.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)