Голова Аграрної партії шукає спосіб позбутися неугодних

12 Вересня 2018, 9:47
b7d41aa04e4da12ee42f355b9c8e1b10_L

Розкол в Аграрній партії України набрав жахливих масштабів і все йде до того, що Віталій Скоцик може втратити крісло її голови.

Так, 31 серпня представники 20 обласних організацій Аграрної партії України звернулися до нього з вимогою «дотримуватися вимог Статуту та негайно припинити поливати всіх брудом». Віталій Скоцик у відповідь на випередження усунув керівництво партії і звинуватив їх у змові з Порошенком, Тимошенко, Путіним і Медведчуком.

Екстрені збори членів партії скликано на 13 вересня. А партійний з’їзд, як повідомляє «Обозреватель», може пройти в Одесі, де Віталій Скоцик має найбільшу підтримку. Таким чином, кажуть в партії, лідер фактично може позбутися «незгодних». Якщо через розголос у ЗМІ у нього це не вийде, станемо свідками першого випадку в політичній історії України, коли рядові члени відсторонили голову партії.

Зараз все залежить від рішення 20 обласних організацій партії, які можуть відправити лідера у відставку вже на з’їзді 22 вересня.

На сьогодні зі Скоциком залишаються лише його вірні штики, яких він забрав з компанії АМАКО: керівник служби охорони Олександр Булах, керівник служби голови Олена Кононенко, член політради Наталія Ренева і керівник Центрального апарату партії Богдан Мельник.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?