Гібридна агітація: чи всі витрати на рекламу задекларував Порошенко

11 Квітня 2019, 18:21
Порошенко

У декларації не конкретизовано на яку саме рекламу Порошенко платив – за телерекламу, зовнішню чи рекламу в соцмережах.

За 2018 рік Президент України Петро Порошенко задекларував 122 мільйони гривень витрат на рекламу. У декларації не конкретизовано на яку саме рекламу Порошенко платив – за телерекламу, зовнішню чи рекламу в соцмережах. За підрахунками Руху ЧЕСНО, лише на телерекламу він мав би  витратити 175 мільйонів гривень.

Рекламну кампанію на телебаченні чинний Президент активізував ще на початку весни 2018 року. Як здобутки Порошенка виставляли зовнішньополітичні досягнення та реформи, що відбулися в країні останніми роками.

Гасла “Армія! Мова! Віра!” популяризували через соціальну рекламу тасоцмережі. Наприкінці березня транслювали ролики про зміни в освіті, культурі й армії. У них не згадували про Порошенка, але гасла про зміцнення армії та сприяння утвердженню української мови згодом стали частиною його президентської кампанії.

Гасло “Армія! Мова! Віра” на телебаченні з’явилося в серпні 2018 року. Його впроваджували через рейтингові й лояльні до Порошенка канали на кшталт “Прямого”.

Зовнішню рекламу Порошенка в першій половині 2018 року, як з’ясував Рух ЧЕСНО, принаймні частину зовнішньої реклами розміщували місцеві органи влади, а отже, фінансували платники податків.

На жаль, декларація Порошенка не дає змоги визначити, кому саме він платив за рекламу, скільки та за що.

В Адміністрації Президента ще в серпні 2018 року пообіцяли, що Порошенко відобразить у своїй декларації витрати на рекламу.

Рух ЧЕСНО 8 квітня надіслав до Адміністрації Президента запит із проханням конкретизувати ці видатки.

Автор:
https://www.chesno.org

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Несвідомий

    11/04/2019

    гібридна репортерщина, це коли висвітлюється щось одне, а про інших - ані слова, що створює впевненість: усі інші кристально чесні.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)