ГЕС на Дністрі розсварили тернопільського нардепа та «автомайданівця»

9 Лютого 2018, 13:07
dnister-ges

«Укргідроенерго» будуватиме каскад ГЕС на річці Дністер. І це попри протести громад, попри всі застереження екологічних організацій і, навіть, попри звернення жителів Молдови, які внаслідок будівництва теж відчують брак питної води.

Гендиректор «Укгідроенерго» Сирота днями знову з’явився на телеекранах, впевнено розказуючи, що до 2026 року його контора побудує ГЕС на Дністрі і в Каневі. Це передбачено програмою розвитку енергетики.

– Вітаю браття і сестри, купу сіл на півдні Тернопільської області підуть під воду. Та їхнє горе не буде марним, адже завдяки ГЕС гарненько наб’ють собі кишені десятки чиновників і чиновничків – «пиріг» з 20 мільярдів, які підуть тільки на проект станцій, ділиться на багато щедрих шматочків. І, важливо, зароблять не лише якісь там київські кабінетні щурі, яким завжди було пофіг на жителів такої маленької області як Тернопільська. Ні, за знищення Дністра можна буде низько вклонитися і місцевим баригам. Так, головними лобістами будівництва ГЕС є брати Барни та Іван Крисак, заступник голови ОДА, – заявив голова тернопільського «Автомайдану» Ігор Василів.

Нагадаємо, після протестів громади проти знищення Дністра в обласній адміністрації зробили комісію. Вона мала би детально вивчати всі ризики від будівництва ГЕС, дослухатися до думки мешканців області. Натомість її амбасадор з «Укргідроенерго» Крисак возив членів комісії в Новодністровськ, а потім розказував направо і наліво, як добре живеться людям біля греблі. Цікаво, звідки взялося в Івана Богдановича таке щире захоплення ідеєю знищити одну з найбільших річок країни, погубити екосистему Дністровського каньйону та позбавити сотні тисяч людей нормальної питної води?

– Коли Тернопільська обласна рада проголосувала за заборону будівництва ГЕС на Дністрі в межах області, колеги-бариги спробували обійти рішення. Так, чи будувати електростанцію на річці тепер будуть вирішувати ради сіл, розташованих біля місць можливого зведення ГЕС. А їх, я вам гарантую, чиновнички трошки більшого калібру фінансово простимулюють, – повідомив «автомайданівець».

На це повідомлення агресивно відреагував тернопільський нардеп Олег Барна, який окрім закидів на адресу Василіва так і не дав відповіді «за» чи «проти» будівництва ГЕС на Дністрі.

– ГЕСів не буде, а будуть АЕСи та ТЯЕСи на підвір’ї кожного брехуна. Один тернопільський безробітний автозасранець, що робить собі піар на здирництві і пасквілях, заробляє на оббріхуванні інших за замовлення та за гроші знову поширює дописи про те, що Барна лобіює будівництво ГЕСів на Дністрі, – заявив Олег Барна.

Також він у гумористичній манері натякнув органам місцевого самоврядування, що зробить, якщо ті будуть противниками планів «Укгідроенерго».

– Заявляю категорично, що будівництво ГЕСів вже не є актуальним, це є малоефективним та недостатнім для забезпечення енергонезалежності України. Я вже домовився за будівництво атомної електростанції на подвір’ї того «автозасранця». А для тих, хто буде слухати та поширювати його брехні (особливо це стосується головихи чи старостихи чи просто колгоспного радія з Горошови), то я домовлюся за побудову на їх подвір’ях термоядерних електростанцій, – пригрозив нардеп.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?