Елітний Rolls-Royce 75-річної лучанки за 350 тисяч доларів помітили у Монако (фото)

6 Грудня 2018, 18:11
big-e0097ca9f352fb90b50cb36f33eb8fab

Rolls-Royce Wraith 2014 року випуску, ціна якого становить близько 350 тисяч доларів, зареєстрований на 75-річну жительку Луцька, помітили в Монако.

Про це пише журналіст-розслідувач Тарас Середич, який помітив фото опубліковане спільнотою Cars Community UA в Instagram.

Відповідно до даних реєстру МВС, авто зареєстровано на Заброварну Марію Ананіївну 1943 року народження – дружину покійного екс-ректора СНУ, професора Богдана Заброварного. Водночас, 75-річна жінка є свекрухою працівниці львівської митниці ДФС, на яку завели кримінал через декларування неправдивих відомостей щодо своїх статків.

“Та це ж знаменитий Роллс-Ройс, який належить свекрусі Олесі Заброварної. Вона ж – начальниця відділу митного оформлення номер 4, Рава-Руська. Але від богемного життя відмовитися схоже складно, тому замість українських доріг Роллс-Ройс із загадковим драйвером курсує тепер по найбагатших країнах Європи.

Чи бачили ви це авто в Україні ? Може, знаєте водія ? Бо начальниця з митниці Олеся Заброварна наперекір каже, що за кермом їздить не вона”, – зазначає журналіст.

Автор:
https://p-p.com.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)