Екс-регіонал з Івано-Франківщини ввійшов до партії «Слуга народу»

12 Червня 2019, 9:39
Мулик

На з’їзді партії президента Володимира Зеленського «Слуга народу» представили одразу сто перших людей з виборчого списку партії.

Номером 76 у списку став прикарпатець Роман Мулик. Як відомо, Роман Мулик був депутатом Івано-Франківської обласної ради 6-го скликання від Партії регіонів та членом партії.

У лютому 2014 року він вийшов з фракції Партії регіонів. Кілька днів перед цим активісти ходили з пікетом до ресторану Романа Мулика «Вальяж» на франківській Стометрівці. Вони вимагали, щоб Мулик покинув Партію регіонів.

Зараз Роман Мулик приватний підприємець. Займається  наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна. Також співзасновник ТОВ «Житло-експлуатаційна дільниця – громадський центр», яке займається управління нерухомим майном та обслуговуючого кооперативу “Новгородська, 15 Б” – займається комплексним обслуговування об’єктів.

За інформацією місцевих ЗМІ, на Президентських виборах-2019 року саме Роман Мулик курував штаб Зеленського в Івано-Франківській області і фактичного був його керівником.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Haos

    13/06/2019

    Риготня реваншує! Обрали клована, дебіли!

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)